» Üye Ol   » Üye Girişi    » İletişim Formu 
 
    
Barbie Araba İki Kişilik Kız Yarış Macera

Beceri

Futbol Mario
           Kategoriler
 2 Kişilik Oyunlar
 3D Oyunlar
 Ameliyat Oyunları
 Araba Oyunları
 Balon Patlatma
 Barbie Oyunları
 Bebek Oyunları
 Beceri Oyunları
 Ben 10 Oyunları
 Bilardo Oyunları
 Boyama Oyunları
 Caillou Oyunları
 Çiftlik Oyunları
 Çizgi Film Oyunları
 Çocuk Oyunları
 Dora Oyunları
 Futbol Oyunları
 Giydirme Oyunları
 İşletme Oyunları
 Kamyon Oyunları
 Kız Oyunları
 Komik Oyunlar
 Kuaför Oyunları
 Macera Oyunları
 Makyaj Oyunları
 Mario Oyunları
 Motor Oyunları
 Nişan Oyunları
 Online Oyunlar
 Pasta Oyunları
 Savaş Oyunları
 Spor Oyunları
 Sue Oyunları
 Sünger Bob Oyunları
 Temizlik Oyunları
 TIR Oyunları
 Uçak Oyunları
 Winx Oyunları
 Yapboz Oyunları
 Yarış Oyunları
 Yemek Oyunları
 Zeka Oyunları
 Zuma Oyunları
 
  Ana Sayfa / Kullanım Sözleşmesi  
   
 
Kullanım Sözleşmesi

DefineOyun Kullanım Sözleşmesi
DefineOyun.com ile ücretsiz üye olunabilen, yine ücretsiz bir oyun portalı sunar.
Kullanıcı, DefineOyun.com web sitesini ve içeriklerini kullanmakla ve isteğe bağlı olarak Topluluğa kayıt olmakla aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş olur.

1. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

DefineOyun burada belirtilen kullanım şartlarını her zaman koşullara uygun hale getirebilir. Kullanıcının kendileri kullanım koşullarındaki değişiklikleri takip etmek durumunda olduklarından, düzenli aralıklarla kontrol etmelerini rica ederiz. Değiştirildikten sonra sayfaların kullanılması kullanım koşulları içerisinde yapılan değişikliklerin kullanıcı tarafından kabul edildiği anlamına gelir. Güncel kullanım koşulları DefineOyun.com da kullanım sözleşmesi belirtildiği web sitesinde yer alır.

2. Web sitesindeki ve içeriklerindeki değişiklikler
a) DefineOyun web sitelerinde ve içeriklerinde önceden haber vermeden her türlü değişikliği yapmaya yetkilidir. Kullanıcı yapılan değişikliği web sitesini kullandığında görecektir. Ancak bu değişiklikler hiçbir şekilde portalların aile ve çocuk severliğine aykırı olmaz, bilakis DefineOyun.com'da daha kolay kullanımını ve görünümünü sağlamaya yöneliktir.

b) DefineOyun online servislerini sürekli olarak mükemmel, güncel ve işlevsel olmasana çaba sarf eder, ancak buna mecbur değildir.

c) DefineOyun, online servislerinin sürekli ulaşılır olmasını sağlamak zorunda değildir, ancak kullanıcılarımızın sürekli bize ulaşabilmeleri için çaba harcamaktayız.

3. Yaş sınırlaması
Kullanıcı siteyi kullanmakla en az 8 yaşında olduğunu onaylar. DefineOyun, 8 yaşından küçük tüm kullanıcılardan ailelerin ya da velilerinin denetimi olmadan sayfaları kullanmamalarını rica eder.
Internette sunulanların her zaman DefineOyun.com'da olduğu gibi çocuklara uygunluğu söz konusu değildir, onun için tüm ailelerin internette gezinen çocuklarını yalnız bırakmamalarını tavsiye ederiz.

4. Oyun talepleri
DefineOyun üçüncü şahısların ve diğer şirketlerin de sunduğu değişik oyunlara yer verir. Bu oyunlar için aşağıdaki kurallar geçerlidir:

1. Software için sorumluluk ve mesuliyet sadece telif hakkini elinde bulundurana aittir. İşleve, kusursuzluğa ya da yazılımı ilgilendiren diğer özelliklere yönelik garantörlükten DefineOyun muaftır.

2. Kullanıcı yazılımı kullanmakla telif hakki sahibine ait genel işletme kurallarını kabul etmiş sayılır.

3. Yazılım üzerindeki haklar sadece telif hakkina sahip olanlarındır. DefineOyun bir komisyoncu, aracı ya da tüccar işlevi görerek kullanıcı ve telif hakki sahibi arasındaki hukuki konularda sorumlu tutulamaz. DefineOyun kullanıcılara hukuki bağlayıcılığı olan açıklamalar yapmaya ne yetkili ne de yetkindir.

a) Flash-Oyunları
DefineOyun portföyündeki oyunların büyük kısmı flash teknolojisini baz almaktadır. Bu oyunlar doğrudan Webbrowser üzerinde oynanabilmektedir, Download ya da yüklenmesine bağlı değildir.

b) Browser MMO`ları
Massively Multiplayer Online-Oyunları, DefineOyun farklı ortaklarla iş birliği sunar. Bu oyunlar DefineOyun tarafından değil söz konusu kooperasyon ortaklarınca işletilir. Oyuncu, bu oyunları kullanarak sadece DefineOyun şirketinin değil, söz konusu ortaklarında işletme kurallarını onaylamış olur.

c) Virtuel Chat Dünyasi
Burada özellikle çocukların kendi aralarında iletişim kurma imkanı sağlar. DefineOyun kendine ait chat ortamlarının yanı sıra kooperasyon ortaklarına ait chat ortamlarını da sunar. Kullanıcılar bu sitelere girerek hem DefineOyun hem de söz konusu kooperasyon ortaklarının genel işletme kurallarını da kabul etmiş olurlar.

d) Premium Oyunlar
Premium oyunlar ücretsiz bir Flash versiyonları ile yüzeysel olarak oyunun içerdiği maceralar konusunda izlenim edinilmesini sağlar. Buna bağlı olarak dileyen ücretli premium versiyonunu bilgisayarına indirebilir. Ancak bu premium versiyon elbette isteğe bağlıdır. Flash versiyonuna istenildiği zaman sınırsız olarak ücretsiz oynanabilir.

5. Ücretler
a) DefineOyun'nun tüm online servisleri ücretsizdir.

b) Kullandığınız internet bağlantısına göre ya da seçtiğiniz internet tarifesine göre (örneğin zamana veya indirilen verilere bağlı olan internet tarifeleri) internet bağlantı ücretleri hesaplanır. (Bu konuda ayrıntılı bilgiyi internet sunucunuzdan öğrenebilirsiniz). Özellikle ailelerin bu tür ücretler konusunda çocuklarını bilgilendirmelerini rica ederiz.

6. Telif hakları
a) DefineOyun.com da yayınlanan tüm içeriklere ait telif hakları DefineOyun şirketine, lisans sahibine ya da üreticiye aittir.

b) Ayrıca DefineOyun'daki layout ve dizayn ile tüm tasarım elementleri telif hakları yasalarınca korunmuştur.

7. Veri koruma
DefineOyun için kişisel bilgilerin korunması çok önemlidir. Hiç bir zaman bu tür bilgiler tarafımızdan kullanıcı yapılarını analiz etme amacı dışında kullanılmaz.
Portalımızda kullanıcılarımızın kişisel bilgileriyle ilgili işlemlerimiz hakkında veri koruma kurallarında belirlenmiştir. DefineOyun.com web sitesini kullanmakla kullanıcılar veri koruma kurallarını kabul ettiklerini gösterir. Ayrıntılı veri koruma kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız.

8. Kayıt
a) DefineOyun.com sitesine kayıt olanlara, Community de üyelik isteğe bağlı olup, ücretsizdir ve her hangi bir bağlayıcılığı yoktur.

b) Kayıt olmakla her hangi bir avantaj ya da oyun içeriklerinde değişiklikler elde edilmez. Ancak rekorlu oyunlar'da ulaşılan puanların kayıt edilmesi, kayıt olma koşuluna bağlıdır.

c) DefineOyun.com, Community'sine üye olmak, ziyaretçi defterine yazmak ya da özel mesajlar göndermek gibi iletişim fonksiyonlarını sağlar. DefineOyun.com bu mesajların içeriklerinden sorumlu değildir. İçerikleri kullanıcıların kendileri oluştururlar.

d) DefineOyun.com üyeliği kullanıcı tarafından ücretsiz olarak istenildiği zaman sonlandırılabilir. Bunun için destek [at] DefineOyun [nokta] com mail adresine üyeliğinizi sonlandırmak istediğinizi yazmanız yeterlidir. Üyeler ayrıca bu adresten üyeliklerini otomatik olarak sonlandırabilirler. Söz konusu Account (kullanıcı hesabı) tüm kişisel bilgilerinizle birlikte silinir.

e) Burada belirtilen kuralların, kayıtlı kullanıcılar tarafından ihmal edilmesi DefineOyun Community'sinden engellenmesine veya silinmesine neden olur.

9. İletişim fonksiyonlarının kullanımı
a) DefineOyun.com`daki iletişim işlevlerinin kullanımına sadece özel amaçlar doğrultusunda izin verilir.

b) İstenmeyen toplu mailler (Spam) gönderilmesi kesinlikle yasaktır, ayrıca diğer kullanıcıların sunulan iletişim imkanları aracılığıyla rahatsız etme durumu şu şekilde oluşur:
- Yasalara aykırı, tehdit içeren, hakaret yaratan ya da dolandırmaya yönelik açıklamalar yapılırsa.
- Kişilerin kökeni, dini, cinsiyeti, yaşı ya da diğer özellikleri ile alay edilmesi, bastırılmaya çalışması.

c) DefineOyun.com'un yukarıdaki kuralların ihmal edilmeleri yönünde somut bir şüphe duyduğu takdirde, kullanıcıların özel mesajlarını denetleme hakkına sahiptir.

10. DefineOyun hesabının kullanımı
a) DefineOyun hesabı sadece DefineOyun üyesi tarafından kullanılır. Bir hesabın birden fazla kişiler tarafınca kullanılmasına izin verilmez.

b) Hesap bilgilerinin (mail adresi, kullanıcı şifresi, v.s.) başka kişilere verilmesine izin verilmez.

c) Oyun hilelerinin kullanılması ya da rekorlu oyunlardaki hataların daha yüksek puan elde edebilmek için istismar edilmesine izin verilmez.

d) Rekorlu oyunlarda ve düellolarda, örneğin diğer oyuncularla kullanıcı hesabının değiştirilmesine izin verilmez.

e) Bu kuralların ihmal edilmesi kullanıcı hesabının derhal silinmesine neden olur.

11. Sorumluluk sınırlandırılması
a) Kullanıcıların tazminat hakları yoktur.

b) DefineOyun, web sitesini ya da içeriklerini sürekli ara vermeden ulaşılmasını garanti etmez. Özellikle bakım, güvenlik ya da kapasite ayarlamasında arızalar ya da yayın kopmaları mümkün olabilir. Bu durumlarda DefineOyun sorumluluk kabul etmez.

c) Bizim tarafımızdan sebebiyet verilmeyen yayın kopmaları veya arızalarından DefineOyun sorumlu değildir.

d) Web sayfasinda üçüncü kuruluşlara ait otomatik bağlanılan linkler görünülebilir. Bu web sitelerinde yasalara aykırı ya da yanlış bilgiler içeren içerikler yer alabilir. Bu linkler DefineOyun.com'un bu web sitelerini ya da hizmetlerini desteklediği anlamına gelmez. DefineOyun üçüncü şirketlerin sorumluluğunda olan içerik ve materyallerden mesul değildir. Kullanıcının söz konusu web sitesinde yayını gerçekleştirenlere yaptığı tüm ticari ilişkiler kullanıcının kendisi ve yayıncısı arasındadır. Kullanıcının yayıncıya yönelik zarar telafisi ya da tazminat haklarından DefineOyun sorumlu tutulamaz.

 
 
 
 
 

Ana Sayfa  |  Gizlilik Politikası  |  Kurallar   |  Veliler için uyarı  |  Kullanım Sözleşmesi  |  İletişim Formu |  Oyun Oyna 
Yasal Uyarı : Sitemizdeki oyunların bir bölümü yapımcılarına ait olup, yine yapımcıları tarafından verilen dağıtım kodu ile sitemize eklenmektedir. Tüm hakları yapımcısına ait olup, telif haklarını ihlal eden bir oyun tespit ederseniz iletişim bölümünü kullanarak bize bildiriniz. iletişim adresi : info[at]defineoyun[dot]com